Skip links
Published on: Saç Renkleri

Bakır ve Karamel Saç Renkleri

Bayanların en çok tercih ettiği saç renklerinden birisi olan Bakır ve Karamel saç renkleri, kış sonrası ilk bahar ve yaz aylarından oldukça rağbet görüyor.

Bir çok hollywood filmlerinde oynayan ünlü bayanların tercih ettiği bakır rengini dünya üzerindeki ten rengi koyu olan bayanlarda sıkça kullanmaktadır. Esmer bayanların tercihi; kakao rengi, bal köpüğü rengi, karamel rengi ve bakır rengi olmaktadır.

Bakır rengini sadece esmer tenli bayanlar tercih etmiyor. Ten rengi pembe olan veya teni oldukça açık renkli olan bayanlarda çok hoş durmaktadır. Açık tenli bayanlar her zaman için ilgi ve dikkat çekici olmuştur. Bakır rengi de oldukça dikkat çekici bir renk olduğu için, şimdiden gözleri üzerinizde hissetmeye başlayabilirsiniz.

 

Leave a comment

 1. esmerim ve saçlarımda mavi siyah boya var. bakır karamel e boyatmayı düşünüyorum ve aralarına 1-2 tane sarı attırmak istiyorum. olurmu sizce?

 2. Aslında yalan dünya dizisindeki gürse birselin saç renginden istiyorum dikkat ettimde sanki bu renk gibi duruyor. yardımcı olursanız sevinirim yaa lütfen

 3. benım sac rengım kestane beyaz tenlıyım bakır karamelı begenıyorum 😀 🙂 yap gıtsın ayşegul

 4. beyaz tenliyim bu saç rengini düşünüyorum ama korkuyorum açıkçası 🙂 ne yapacagımı bilmiyorum ya yakışmassa diye düşündükçe geri çekiliyorum ama boyatmak istiyorum KARARSIZ kaldımmm 😕 😕 😕 offff 🙂 🙂

 5. kumralım saçlarımda mavi siyah boya vardı. Aktı önce.. aralarda kaldı. bal kumral yaptırmaya çalıştım saçlarımın bi kısmı açılmadığı için berbat olduuu. Doğal renginiz kalsınn ben pişmanım çok yıprandı saçlarım:(

 6. bakır karameli bi arkadaş boyadı ilk günler güzel görünüyordu çünkü fönlüydü 🙂 …anlayacgnz arkadaşlar sürekli fön ve bakım istiyor.

 7. [quote name=”nur yıldız”]bakır karameli bi arkadaş boyadı ilk günler güzel görünüyordu çünkü fönlüydü 🙂 …anlayacgnz arkadaşlar sürekli fön ve bakım istiyor.[/quote]
  güzelde her saç bakım istiyor. bnce bu saç rengi çok hoş ama beyaz tanli insanlarda çok güzel duruyor. bn kızıl bakır payacaktm.karamel-bakır gördüm bu renk tenime daha çok yakışacak diye umuyorum.nasipse boyatrsam sizleride inş. bilgilendiririm:)))

 8. buğday tenliyim ve saçımı hiç boyatmadım bakır tonları bana yakışır mı sizde 😐

 9. BEN COK ESMER BİRİYİM BALKÖPÜGÜ BANA GİDERMİ HİÇ HİÇ EDASMER BAYAN BURENGE BOYATANVARMI MEREK EDİYORUM

 10. SELDA YAKIŞIR BİZİM ARKADAŞTA BOYATTI GÜZEL OLDU